lek. med. Karolina Jakubiec-Wiśniewska

Specjalista ginekolog-położnik

Godziny przyjęć:

czwartek 15.00-20.00

Karolina Jakubiec-Wiśniewska - ZnanyLekarz.pl
Lek. med. Karolina Jakubiec- Wiśniewska jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie specjalizuje się w ginekologii i położnictwie. Ukończyła Studia Doktoranckie na Wydziale Lekarskim UJCM w Krakowie (2014-2018r).

Pracuje w Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Kopernika 23, jest wykładowcą w Uniwersyteckiej Szkole Rodzenia Kliniki Położnictwa i Perinatologii UJCM w Krakowie.

Jest nauczycielem akademickim i wykładowcą w Katedrze Ginekologii i Położnictwa UJCM, a także autorką i współautorką wielu prac naukowych.

Uczestniczy w licznych kursach, konferencjach i sympozjach naukowych, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i podnosząc kwalifikacje zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP).

Jej zainteresowania oraz praca zawodowa związane są głównie z opieką nad kobietą w ciąży, diagnostyką ultrasonograficzną płodu i narządu rodnego, a także codziennymi problemami ginekologicznymi kobiet wraz z poradnictwem antykoncepcyjnym.